Gizlilik ve Kullanım Şartları

GİZLİLİK VE GÜVENLİK
 

BuyukBedenelbise.net, daha iyi hizmet verebilmek ve ürünlere ulaşmanız amacıyla birtakım kişisel bilgileri (isim, e-posta, cep telefonu vb.) sizlerden talep etmektedir.

BuyukBedenelbise.net, söz konusu bilgileri üyenin haberi olmadan faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamaktadır. Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, siparişin tamamlanmasına yönelik bilgiler Buyukbedenelbise.net içerisinde saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında lojistik ve kargo firmalarına aktarılır.

BuyukBedenelbise.net, müşteri bilgileri, yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır.

BuyukBedenelbise.net, ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan üye bilgilerini (banka kartı veya kredi kartı numarası v.b) hiçbir şekilde kendi veritabanında saklamamaktadır.

Buyukbedeelbise.net, kullanıcılarının güvenli bir şekilde ödeme bilgilerini işleyebilmeleri için, SSL-Tabanlı 128-Bit şifreleme yapısı kullanmaktadır. Bu bilgiler 128 bit şifreleme alt yapısı aracılığıyla; kaydedilmeden direkt olarak bankalara iletilmektedir.

Buyukbedenelbise.net;.kullanıcıların kendileri hakkında bilgi taleplerine cevap verebilmektedir. Bu talepler için iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşınız.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır