İade Ve Değişim

İADE VE DEĞİŞİM SÜRECİ


İade ve Değişim Süresi Kaç Gündür?

*İade veya değişim gerçekleştirilecek ürün, teslimattan sonra 7 gün içerisinde kargoya verilmesi gerekmektedir.
Abiye kategorisinden satın alınan ürünler, teslimat ile aynı gün kargoya verilmelidir.


İade ve Değişim Şartları Nelerdir?

İade veya değişimi gerçekleştirilecek ürünün etiketi koparılmamış, tahrip olmamış ve giyilmemiş olması gerekmektedir.


İade ve Değişim Ürününü Nasıl Göndermeliyim?

İade ve değişim için gönderilen ürün, yukarıdaki şartları sağlayacak şekilde; faturası ve değişim formu eklenerek, Aras Kargoya gidilerek, BBE Giyim'e iletileceği bildirilerek gönderilebilir.


İade Süreci Nasıl İşler?

İade edilmek istenen ürün, firmamıza ulaştığından itibaren yukarıdaki iade ve değişim şartlarının uygunluğu kontrol edilir. İadeye uygun olan ürünler ücreti; kredi kartı ile satın alınmışlar ise; 15 iş günü içerisinde kargo ücreti kesilerek kalan tutarın tamamı kredi kartınıza iade edilir. Satın almanızı taksitli gerçekleştirmişseniz; bankanız ekstrenize iadeyi taksitli olarak yansıtabilmektedir.Bu durum buyukbedenelbise.net ile ilgili değildir.
Havale veya kapıda ödeme yöntemiyle satın alınmışlar ise; yukarıdaki iade ve değişim şartlarının uygunluğu kontrol edilip, şartlara uygun ise; mevcut ise;kapıda ödeme hizmet bedeli ve kargo ücreti  alışveriş toplam tutarından düşürülerek, 15 iş günü içerisinde ilettiğiniz IBAN numarasına iade edilir.
 

Değişim Süreci Nasıl İşler?

Değişimi gerçekleştirilmek istenen ürün, firmamıza ulaştığından itibaren yukarıdaki iade ve değişim şartlarının uygunluğu kontrol edilir. Değişim talep edilen ürünlerin, kredi kartı yöntemiyle satın alınmış ise; değişime uygun olan ürünlerin ücreti, kargo ücreti kesilerek 15 iş günü içerisinde, www.buyukbedenelbise.net internet sitemize kayıtlı hesabınıza puan olarak tanımlanır. Havale veya kapıda ödeme yöntemiyle satın alınmışlar ise; yukarıdaki iade ve değişim şartlarının uygunluğu kontrol edilip, şartlara uygun ise; mevcut ise;kapıda ödeme hizmet bedeli ve kargo ücreti  alışveriş toplam tutarından düşürülerek, hesabınıza puan olarak tanımlanır.

 

*Abiye Kategorisindeki Ürünler Hariç

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır